RN732BTTD1001A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1001A05
JLCPCB Part #
C3912602
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS