RN732BTTD1000F50
MFR.Part #
RN732BTTD1000F50
JLCPCB Part #
C4295908
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS