RN732BTTD1000F100
MFR.Part #
RN732BTTD1000F100
JLCPCB Part #
C4344019
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS