RN732ATTD94R2F100
MFR.Part #
RN732ATTD94R2F100
JLCPCB Part #
C4275371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS