RN732ATTD9422A25
MFR.Part #
RN732ATTD9422A25
JLCPCB Part #
C4148266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS