RN732ATTD9420B10
MFR.Part #
RN732ATTD9420B10
JLCPCB Part #
C4038824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS