RN732ATTD93R1B25
MFR.Part #
RN732ATTD93R1B25
JLCPCB Part #
C3958700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS