RN732ATTD90R9B50
MFR.Part #
RN732ATTD90R9B50
JLCPCB Part #
C3971116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS