RN732ATTD8871A05
MFR.Part #
RN732ATTD8871A05
JLCPCB Part #
C4323041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS