RN732ATTD8761F50
MFR.Part #
RN732ATTD8761F50
JLCPCB Part #
C3950142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS