RN732ATTD8760D50
MFR.Part #
RN732ATTD8760D50
JLCPCB Part #
C4052578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS