RN732ATTD8760A10
MFR.Part #
RN732ATTD8760A10
JLCPCB Part #
C4185886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS