RN732ATTD8561F50
MFR.Part #
RN732ATTD8561F50
JLCPCB Part #
C4150725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS