RN732ATTD8453B25
MFR.Part #
RN732ATTD8453B25
JLCPCB Part #
C4293081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS