RN732ATTD8452B50
MFR.Part #
RN732ATTD8452B50
JLCPCB Part #
C4014629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS