RN732ATTD8160F10
MFR.Part #
RN732ATTD8160F10
JLCPCB Part #
C4344281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 816Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS