RN732ATTD80R6B25
MFR.Part #
RN732ATTD80R6B25
JLCPCB Part #
C4059527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS