RN732ATTD8062A10
MFR.Part #
RN732ATTD8062A10
JLCPCB Part #
C4250116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS