RN732ATTD7963F50
MFR.Part #
RN732ATTD7963F50
JLCPCB Part #
C4206253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 796kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS