RN732ATTD78R7C50
MFR.Part #
RN732ATTD78R7C50
JLCPCB Part #
C4190426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS