RN732ATTD77R7C50
MFR.Part #
RN732ATTD77R7C50
JLCPCB Part #
C4168496
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS