RN732ATTD7590D10
MFR.Part #
RN732ATTD7590D10
JLCPCB Part #
C3930234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS