RN732ATTD7503B25
MFR.Part #
RN732ATTD7503B25
JLCPCB Part #
C3987402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS