RN732ATTD7412C25
MFR.Part #
RN732ATTD7412C25
JLCPCB Part #
C4341809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS