RN732ATTD7411A05
MFR.Part #
RN732ATTD7411A05
JLCPCB Part #
C4168953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS