RN732ATTD73R2C50
MFR.Part #
RN732ATTD73R2C50
JLCPCB Part #
C4333741
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS