RN732ATTD7232F25
MFR.Part #
RN732ATTD7232F25
JLCPCB Part #
C3977675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS