RN732ATTD7231B50
MFR.Part #
RN732ATTD7231B50
JLCPCB Part #
C4249578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS