RN732ATTD6901B50
MFR.Part #
RN732ATTD6901B50
JLCPCB Part #
C4306828
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS