RN732ATTD6810F25
MFR.Part #
RN732ATTD6810F25
JLCPCB Part #
C4089561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS