RN732ATTD67R3D25
MFR.Part #
RN732ATTD67R3D25
JLCPCB Part #
C4352861
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS