RN732ATTD67R3A25
MFR.Part #
RN732ATTD67R3A25
JLCPCB Part #
C4191623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 67.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS