RN732ATTD6650F100
MFR.Part #
RN732ATTD6650F100
JLCPCB Part #
C4051974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS