RN732ATTD6571A10
MFR.Part #
RN732ATTD6571A10
JLCPCB Part #
C4221010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.57kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS