RN732ATTD63R4C25
MFR.Part #
RN732ATTD63R4C25
JLCPCB Part #
C4050695
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS