RN732ATTD62R0B50
MFR.Part #
RN732ATTD62R0B50
JLCPCB Part #
C3990519
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS