RN732ATTD6201B25
MFR.Part #
RN732ATTD6201B25
JLCPCB Part #
C186494
Description
100mW 150V 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS