RN732ATTD5763D100
MFR.Part #
RN732ATTD5763D100
JLCPCB Part #
C4128972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS