RN732ATTD56R2B50
MFR.Part #
RN732ATTD56R2B50
JLCPCB Part #
C4198673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS