RN732ATTD5691D10
MFR.Part #
RN732ATTD5691D10
JLCPCB Part #
C4344349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS