RN732ATTD5601A25
MFR.Part #
RN732ATTD5601A25
JLCPCB Part #
C4084945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS