RN732ATTD5601A05
MFR.Part #
RN732ATTD5601A05
JLCPCB Part #
C4339581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS