RN732ATTD5560D10
MFR.Part #
RN732ATTD5560D10
JLCPCB Part #
C4311153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS