RN732ATTD5421D10
MFR.Part #
RN732ATTD5421D10
JLCPCB Part #
C3911970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS