RN732ATTD53R0B50
MFR.Part #
RN732ATTD53R0B50
JLCPCB Part #
C4003444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS