RN732ATTD5361B50
MFR.Part #
RN732ATTD5361B50
JLCPCB Part #
C4276674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS