RN732ATTD51R0B25
MFR.Part #
RN732ATTD51R0B25
JLCPCB Part #
C186446
Description
100mW 150V 51Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS