RN732ATTD5113F50
MFR.Part #
RN732ATTD5113F50
JLCPCB Part #
C4275755
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS