RN732ATTD5112D10
MFR.Part #
RN732ATTD5112D10
JLCPCB Part #
C4049530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS