RN732ATTD5111C10
MFR.Part #
RN732ATTD5111C10
JLCPCB Part #
C3989371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS